Komanda

Sigita

Kosmetologė, veido chiromasažo IQ meistrė

Sigita yra ilgametę patirtį turinti kosmetologė, veido chiromasažo IQ meistrė. Ji - ne tik savo srities profesionalė, tačiau labai daug besidominti ir stipri mikro ir makro mitybos srityje. Mitybos klausimai jai yra neatsiejama dalis siekiant gražios ir jaunatviškos odos.

"Į žmogų žiūriu kaip į harmoningą organizmą, esybę. Konsultuoju ne tik kokį kremą namuose naudoti, bet kaip spręsti savo odos problemas iš esmės. Man svarbu pateisinti kliento lūkestį, kiek jis įgyvendinamas aptariame kartu. Turiu daug praktinės patirties estetinės ir terapinės kosmetologijos srityje. Jei klientas sutinka su manimi nuosekliai eiti bendro tikslo link, mes jį pasieksime kartu".

Margarita

Veido ir kūno masažo meistrė

Dalyvaujant įvairių masažo mokyklų mokymuose, likimas ją atvedė į Elenos Zemskovos masažo mokyklą, pagal kurios filosofiją dirbame mūsų centre. Šios mokyklos dėka Margarita patyrė daug transformacijų savo viduje, suvokė, jog masažo metu liečiame ne tik žmogaus kūną, bet ir sielą. Čia ji galutinai įsimylėjo masažą ir žmogų. Be to, Margarita yra didelė sporto, sveikos mitybos ir visapusiško sveikatinimosi entuziastė. "Tikiu, kad savo viduje turime viską, ko reikia, kad būti laimingiems, bet ne visada turime laiko pasimatymui su savimi. Masažas gali sustabdyti akimirką, ištrinti ribas ir laiko žymes. Jis išskleidžia sparnus, kuriuos dažnai pamirštame turintys. Linkiu kiekvienam būti harmonijoje su savimi ir reikalui esant turėti tą tarpininką, kuris galės padėti nukeliauti į pasimatymą su savimi".

Jurgita Siaurusaitiene

Sveiko senėjimo centro įkūrėja, profesionali grožio ir masažo specialistė, kūno estetinio masažo technikų dėstytoja.

Diplomuota veido ir kūno Chiromasažo IQ meistrė. Jos bagaže taip pat ir kitos masažo technikos: rolling masažas, gilus audinių masažas, veido ir kūno hemolimfodrenažas, veido ir kūno neurosedatyvinis masažas, figūros korekcijos masažai, psichoemocionalinis masažas, „blefaroliftas“, „Nefertitės veidas“, priešraukšlinis veido masažas, masažas suglebusiai odai ir kt.

"Mano didžiausias hobis – mano darbas, kurį dirbu jau 20 metų. Nuolat tobulinuosi kosmetologijos, masažo, anatomijos seminaruose bei konferencijose Lietuvoje ir užsienyje, dalyvauju seminaruose apie sveikatą ir sveiką gyvenimo būdą. Labiausiai mane dominanti sritis – senėjimas. Aš – už sveiką, gražų ir natūralų senėjimą! Esu tikra, jog žmogaus vidinio pasaulio grožis, ramybė ir psichinė sveikata tiesiogiai susiję su išoriniu grožiu bei fizine sveikata. Be vieno – negali būti kito. Šiuolaikinių priemonių efektas greitas, bet, deja, dažnai trumpalaikis ar net turintis skaudžias pasekmes.

Mano misija paprasta - padėti draugauti jūsų kūnui ir sielai"

Saulius

Masažuotojas

Saulius - masažo meistras, kuriam masažas yra duotybė. Tai žmogus - kantrybės įsikūnijimas. Su pagarba žmogui ir dėmesingumu judesiui kūno terapijoje pasiekia labai gerų rezultatų. Saulius pats labai mėgsta masažą, todėl atlieka jį labai dėmesingai ir empatiškai. Jam svarbu klientui sukurti komfortą ir po procedūros išlydėti lengvu kūnu, šviesiomis mintimis ir atsipalaidavusiu protu. Kiekvienas klientas tai įvertina ir nori grįžti.

Constantin Berman

Masažo Meistras

Gydytojas naturopatas, masažuotojas, gydomųjų ir estetinių masažo technikų dėstytojas, NMT (neuromuscular therapist), CKP (certified kinesiotaping practitioner). Masažo praktika nuo 1993 m. Dėstymo patirtis – nuo 1997 m.

Išsilavinimas:

  • Tarptautinė kineziteipavimo asociacija. Specialistas.
  • Reidman koledžas (Izraelis), IPSB college filialas, San Diego, JAV, tradicinis tajų masažas, šiaurės ir pietų stilius.
  • Board of Alternative Medicines, Kalkuta , Indija. Naturalios medicinos gydytojas.
  • Su Džok Akademija, Maskva, Minskas, Tel Aviv. Su Džok terapeutas.
  • “Koan” koledžas
  • “Texila” koledžas, Izraelis, Tui Na terapija, Tradicinė kinų akupunktūra.
  • “Godelman” koledžas, gydomasis klasikinis masažas, Šiatsu. Rolfing, pėdų refleksologija.
  • Traptautinė Elena Zemskova masažo Mokykla. Chiromasažas - terapiniai, estetiniai aspektai.
  • Izraelio Gynybos Armija, kovos felčerių kursas.
  • Kvirorožsko Medicinos koledžas, Ukraina, felčeris – laborantas. Visus pasiekimus galima įvardinti dviem žodžiais - Profesionali kompetencija.